top of page

Вшанування обдарованої молоді Чернігівщини

54325252435парарп.JPG

Традиційно щороку проводиться зустріч переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з керівництвом обласної державної адміністрації та обласної ради.

Сьогодні з юними інтелектуалами та їх наставниками спілкувалась заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

«Вірте в себе! Вірте в свої інтелектуальні здібності!» — зазначила у своєму вітальному слові Наталія Андріївна.

Заступник голови облдержадміністрації привітала молодих людей з вагомими здобутками та подякувала їх наставникам за плідну роботу.

За вагомий внесок у справу розвитку творчих здібностей школярів, підготовку переможців Всеукраїнських і Міжнародних інтелектуальних змагань педагоги та науково-педагогічні працівники були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації, Подякою голови облдержадміністрації, Почесною грамотою обласної ради.

З найкращими побажаннями звернувся до учасників зустрічі начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький зазначивши, що в зустрічі беруть участь 65 переможців, які здобули 77 дипломів Всеукраїнського і Міжнародного рівнів, із яких: 70 дипломів вибороли учні, 7 – студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Оскільки дата зустрічі співпала з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, зустріч було розпочато хвилиною мовчання.

Серед присутніх – здобувачі освіти, які вибороли  по два і навіть по три дипломи переможців фінальних етапів змагань, а у випускника Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Павла Нагорного, кількість нагород якого є найбільшою в історії перемог учнів закладів освіти Чернігівщини: 2 дипломи у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 5 дипломів у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У зібранні також брали участь батьки, підтримка та турбота яких важлива в житті кожної людини.

Юним інтелектуалам презентовано книгу «Україна. Все, що робить нас українцями» та грошові винагороди.

Майбутнє України в надійних руках, про що свідчать виступи учнів, які пообіцяли й надалі успішно долати шлях інтелектуальної ниви та досягти  найвищого професіоналізму в обраній справі!

Бажаємо обдарованій юні міцного здоров’я, нових здобутків та звершень, невичерпної енергії для реалізації величезного креативного потенціалу, а всім учасникам зустрічі добра, миру і щедрої долі!

42535345345.JPG
5464634орлор.JPG
543534п43п34п43.JPG

Розумна нація – міцна держава

13 листопада 2017 року обдаровані учні гімназії стали учасниками Фестивалю обдарованої молоді Деснянської громади, які проходив на базі Деснянського НВК (директор – Римарєв К.Є.). Метою заходу було: підтримка обдарованої молоді, презентація творчого потенціалу учнів, набуття корисних теоретичних та практичних навичок для подальшої діяльності, сприяння росту зацікавленості до проблем талановитої дитини у суспільстві. 
     Змістовною та цікавою була вся програма, адже педагоги взяли участь у круглому столі «Формування ключових компетенцій, необхідних сучасній людині для успішної життєдіяльності», а учні у творчих майстернях: «Геологічна лабораторія», «До гармонії природи через математику», «Дім демократичних цінностей», «Маю право на життя», «Із сивої давнини до сучасності».
      Колектив Козелецької гімназії №1 щиро вдячний Деснянському НВК за отримані емоції та знання.

Козелецька гімназія № 1 - учасник всеукраїнського експерименту

«Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику»

на базі навчальних закладів України на 2017-2022 рр.  згідно наказу № 1199 від 18.08.2017

 Список учасників Чернігівської області

1. Козелецька гімназія №1 Козелецької районної ради Чернігівської області

2. Чернігівський колегіум №11

3. Інформаційно-технологічний ліцей №16 Чернігівської міської ради Чернігівської області

4. Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

Перший урок у 2017-2018 навчальному році

    Першого вересневого дня в Козелецькій гімназії №1 вкотре пролунав Перший дзвоник, гостинно скликаючи всіх учнів на Перший урок.

Тема : «Поважаю Європейські цінності – будую сучасну Україну!», головною метою якого є: формування позитивної думки вихованців про євроінтеграційний курс України, ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання, розвиток в учнів власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві, підвищення мотивації до вивчення мов європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв народу.

У всіх класах уроки  пройшли цікаво й захоплююче.

Участь у Всеукраїнській конференції

   03 листопада 2016 року Київський університет ім.Б.Грінченка, Київський національний університет ім.Т.Шевченка у стінах Національної парламентської  бібліотеки України проводили ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Комунікаційні стратегії сучасної школи». Серед учасників з усіх куточків України була й директор нашої гімназії Людмила Павленко. Спочатку відбулося пленарне засідання, на якому заслуховувалися наукові доповіді, які стосувалися заявленої теми конференції. Друга частина проходила у роботі по секціях, з відвідуванням майстер-класів різних спеціалістів у галузі освіти та науки. Всі учасники отримали сертифікати, а також періодичні видання, де надруковані їхні статті.

Державна атестація гімназії

   На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОНУ від 30 січня 2015 р. № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», відповідно до графіка проведення державної атестації ЗНЗ, затвердженого наказом відділу освіти Козелецької РДА від 31.08.2015 р. № 121 та з метою забезпечення контролю за діяльністю навчальних закладів  з 07 по 12 грудня 2015 року було проведено інспектування діяльності гімназії за останні три роки.

Строки та вартість навчання

​Строки та вартість навчання

Згідно статуту гімназії та навчального плану, які передбачають реалізацію положень Державної національної програми «Освіта України XXI століття» та вимог Закону України «Про загальну середню освіту» термін навчання учнів гімназії триває одинадцять років, який ділиться на три вікові ступені.

 

Перша ступінь – 1-4 класи, де навчаються учні з 6 до 10 років, друга ступінь – 5-9 класи, в них навчаються учні з 10 до 15 років і третя ступінь – це 10-11 класи, в яких навчаються учні з 15 до 17 років.

Навчальний рік, який триває з 1 вересня по 31 травня поділяється на семестри: I семестр з 1 вересня по 28 грудня поточного року і ІІ семестр, який починається з 14 січня і продовжується до 24 травня та передбачає п’ятиденний режим роботи.Уроки розпочинаються о 8.30 і закінчуються о 15.05 годині.

 

Тривалість уроку – 45 хвилин. Протягом навчального року для учнів проводяться осінні, які тривають з 25 жовтня по 31 жовтня, зимові – з 29 грудня по 13 січня та весняні – 25 по 31 березня канікули, а в кінці навчального року учні мають довготривалі літні канікули для відпочинку та оздоровлення.Навчально-виховний процес здійснюється у формі класно-урочної системи навчання, підсиленої факультативними, індивідуальними заняттями, курсами за вибором, гуртковою та позашкільною роботою. Після закінчення навчальних занять учні 4, 9, 11-х класів проходять щороку державну підсумкову атестацію з визначених навчальних дисциплін, для учнів 1-3 класів організовуються навчальні екскурсії, а для 5-8, 10 – навчальна практика.

За традицією для учнів 11 класу проводиться випускний вечір, на якому вони отримують атестати про загальну середню освіту.Гімназія – це державна освітня установа і фінансування її діяльності здійснюється за державні кошти. Кошторис витрат на утримання навчальних приміщень, їх поточний і капітальний ремонт, оплату праці вчителів та обслуговуючого персоналу складається на навчальний рік.

 

Розпорядником коштів є не директор навчального закладу, а районний відділ освіти.Фінансування здійснюється згідно витрат на одного учня і передбачає в 2012-2013 навчальному році 6 000 гривень на десять місяців навчання кожного учня це близько 500 доларів США.У зв’язку з економічною кризою повноцінне фінансування здійснюється лише за такими напрямками: оплата праці вчителів та обслуговуючого персоналу, оплата за опалення та освітлення приміщень, телефонний зв’язок, послуги інтернету, водопостачання. За рахунок держави здійснюється одноразове повноцінне харчування для учнів 1-4 класів та дітей-сиріт, а також забезпечення всіх учнів гімназії підручниками з навчальних предметів.

Окрім цього дирекція гімназії разом з батьківським комітетом та піклувальною радою можуть залучати додаткові кошти для проведення ремонтних робіт, придбання навчальних посібників й обладнання. Це як правило добровільні пожертвування представників приватного бізнесу і батьків учнів гімназії. Конкретно вираженої суми такої допомоги немає.

Рахівник відвідувань сайту:

bottom of page