top of page

12.02.2019р Один день у ПриватБанку

       Учні 7 класу відвідали ПриватБанк, екскурсійний супровід у якому здійснила Анна Хоменко. Там училися працювати з терміналом,переглядали власні кошти та заощадження на картках, вчилися видавати картку, ознайомилися з їх видами та для чого вони призначені. Було змістовно, цікаво, панувала допитлива атмосфера. Дякуємо співробітникам банку за співпрацю та витримку.

51868943_404522033655235_457591749642656
52422172_404522106988561_665603838772982
51868943_404522033655235_457591749642656

06.12.2018р "Зустріч з фахівцем"

Сьогодні на зустріч із юними гімназистами завітала інспектор з ювенальної превенції Козелецького відділення Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області лейтенант Олександра Назаренко.

47421759_365542857553153_509448042313259
47580270_366149987492440_837796412614770
47470970_365542774219828_166563818195910

«Світ професій – погляд у майбутнє».

26 вересня 2018 р. в Козелецькій гімназії №1 для учнів 8 – А та 8 – Б класів відбувся профорієнтаційний захід за участю фахівця профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського ОЦЗ Авраменко Вікторії Володимирівни на тему: «Світ професій – погляд у майбутнє».

Проф7.jpg
Проф2.jpg
Проф3.jpg

За досвідом до Козельця

11 квітня 2018 року на базі Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради відбувся обласний семінар директорів опорних закладів освітніх округів на тему: «Забезпечення якісної освіти в старшій профільній школі».
Семінар відкрив Заліський А.А., ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник освіти України, який підкреслив важливість профільного навчання як ключового напряму модернізації системи освіти та професійного самовизначення випускника в умовах розбудови Нової української школи.

Олійник О.М., головний спеціаліст Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, акцентувала увагу учасників семінару на пріоритеті освітньої політики в області – розширенні мережі опорних закладів та організації їх роботи.

З особливостями розвитку Козелецької об’єднаної територіальної громади ознайомила Дмитренко О.Б., голова Козелецької селищної ради. До неї директори опорних закладів мали найбільше запитань, адже серед присутніх були представники тих громад, які лише починають процес децентралізації, й прагнули почути відповіді від керівника, що знає про цей процес з особистої практики. Також Олена Борисівна наголосила на тому, що селищна рада вже розпочала зміцнювати матеріальну-технічну базу закладів освіти, не дивлячись на особливості бюджету громади.

 Стан та перспективи освітньої галузі громади розкрила Єркіна Т.Я., заступник начальника Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, начальник відділу освіти.

На нормативно-правовому забезпеченні організації профільного навчання в опорному закладі освітнього округу зосередила увагу Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів).

Павленко Л.І., директор Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради, представила заклад загальної середньої освіти, педагогічний колектив, основні напрями роботи.

Учасники семінару долучилися до педагогічного квесту «Успіх», на якому директор гімназії, його заступники, вчителі та учні презентували складові, що сприяють забезпеченню результативної роботи:

  • урок як основну форму організації освітнього процесу та забезпечення якісної освіти (презентувала роботу Андряник Т.А. – заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи);

  • співпрацю гімназії з закладами освіти та громадськістю (презентувала Павленко Л.І. – директор гімназії);

  • професіоналізм учителя – складову забезпечення учнів гімназії якісною освітою (презентували Вульвач Т.М. – учитель історії та правознавства, Галепа Н.П. – учитель початкових класів, Шаляпіна О.Г. – учитель англійської мови);

  • систему роботи з обдарованою учнівською молоддю (на прикладі учнівського наукового товариства) – презентувала Сорока В.В. – заступник директора гімназії з навчально-методичної роботи.

     На завершення семінару директор гімназії проаналізувала досягнення учнів та педагогів Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради за останні чотири роки, які відповідають найвищим вимогам до сучасних закладів загальної середньої освіти.

«Сучасні заклади освіти»

15 березня 2018 року  заступники директора з виховної та методичної роботи Алла Павлова та Валентина Сорока відвідали Дев'яту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» та Сьому міжнародну виставку освіти за кордоном «WorldEdu» у Київському Палаці дітей та юнацтва, а також взяли участь у роботі круглого столу на тему:  «Інновації у педагогічному процесі як засіб підвищення якості знань учнів», який провели  педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею.

Один день у вищій школі

15 листопада 2017 року був проведений День Козелецької гімназії №1 у Київському міжнародному університеті. Учні 9-х, 11 класів разом із своїми класними керівниками Удовиченко В.М. та Вульвач Т.М. стали активними учасниками Тижня науки в університеті. З учнями був проведений психологічний тренінг з метою орієнтації учнів щодо вибору майбутньої професії. В актовій залі учні переглянули музично-хореографічне вітання від студентів Інституту телебачення, кіно і театру, а потім всі були поділені на  групи для подальшої роботи. Учні гімназії були задіяні у дискусійному клубі «Крокуємо Європою», пізнавальній вікторині «Захоплююче країнознавство і туризм», правознавчих дебатах «Пізнаємо світ правозахисника», лінгвістичний квест «Вивчаємо світ через мову», бізнес-грі «Як стати успішним менеджером», майстер – класі «Я - диктор», які проводили викладачі університету. У кінці дня учасникам за активну участь вручили дипломи  та сертифікати, а також пам’ятні сувеніри. 

Міжнародна конференція

19 жовтня 2017 року у Київському міському Будинку вчителя пройшла конференція «Проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення: роль урядів, громадянського суспільства і релігійних організацій», організатором якої була Федерація всесвітнього  миру. Були заслухані доповіді з проблем територіальних суперечок між державами, релігійні та расові конфлікти, занепад навколишнього середовища, зміну клімату, насильницький екстремізм, розповсюдження ядерної зброї та корупції. Найцікавішими були доповіді Майкла Балкомба, Голови Федерації всесвітнього миру (США, Великобританія),

Кацуми Оцуки, Голови Федерації всесвітнього миру (Південна Корея), Ольги Богомолець, Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України. Активними учасниками конференції були педагоги Козелецької гімназії №1 на чолі з директором Людмилою Павленко. Крім того, три учениці гімназії стали переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівських есе на тему: «Я пишаюся своїм татом»  й були запрошеними разом із своїми батьками на урочисте вручення грамот та подарунків. Переможцями стали: Лепеха Варвара, учениця 3-А, Даневич Поліна, учениця 4-Б класу, Сікун Марина, учениця 6 класу. У кінці конференції Посли миру, парламентарії та учасники конференції затвердили резолюцію й вирішили: започаткувати в Україні напрямок діяльності, який об’єднує чинних і колишніх парламентарів, з метою розв’язання конфліктів і встановлення миру інструментами м’якої сили – «Міжнародну асоціацію парламентаріїв за мир»;  на основі психології миру створити програму реабілітації учасників збройних конфліктів ; поширити діяльність «Школи миру» на інші регіони, включаючи Донбас.

Зустріч шкіл-партнерів

30 березня 2017 року відбулася зустріч педагогічних колективів  Козелецької гімназії №1 з спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №15 м. Києва. Під час зустрічі директор гімназії Людмила Павленко та директор школи №15 Тетяна Чухно обмінялися думками та ідеями, щодо подальшої співпраці навчальних закладів і наголосили педагогам,  що 12 років дружби шкіл-партнерів переросли у міцні творчі зв’язки педагогічних та учнівських колективів.

 Під час обговорення  педагоги гімназії та школи презентували здобутки своїх вихованців за 2016-2017 навчальний рік.

 

Готуємося до конкурсу

03 березня на базі гімназії пройшов практичний семінар для педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи по організації та проведенню І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Його провела методист відділу освіти Кульбако Н.А., а також були присутні – заступник голови Козелецької РДА Жидкова В.І. та начальник відділу освіти Козелецької РДА Ткаченко В.В. У ході  семінару присутні детально обговорили всі умови проведення гри, програму районного етапу, місце проведення гри, а також переглянули відео переможців різних областей.

 

23 травня  з гімназистами, яких цікавить розвиток медіа культури серед підлітків, була організована  зустріч з представником громадської організації  «Європейська дослідницька асоціація»

 

Громадська організація  «Європейська дослідницька асоціація» за підтримки Internews Network здійснює комплексне дослідження «Впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в загальноосвітніх школах України». Мета дослідження —оцінити ефективність та досвід упровадження медіаосвіти  в загальноосвітніх школах  у різних регіонах України.

 

   12 квітня Людмила Павленко- директор Козелецької гімназії №1, Інна Пенська – заступник директора взяли участь у пошуково-інформаційному семінарі , який проводив навчальний заклад- партнер гімназія №32 м.Києва.

   У ході семінару обговорювались такі теми : Інтеграція українських шкіл в освітній простір Європи; Життєтворчий потенціал проектної діяльності у школі; Формування і оцінювання навичок ХХІ століття;   Крос-культурні компетенції: сутність та шляхи формування у проектній діяльності та ін.

Сучасні заклади освіти – 2016

 

           17-19 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила VІІ Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2016, програма якої передбачала презентації закладів освіти України, закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв; презентації наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ; демонстрація електронних науково-методичних комплексів, рейтингових систем, меблів, обладнання, продуктів, програм для системи освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи.

           Адміністрація Козелецької гімназії №1 у складі Людмили Павленко, директора, Валентини Сороки – заступника директора з навчально-методичної роботи, Інни Пенської – заступника директора з виховної роботи взяли активну участь у педагогічній виставці. Вони ознайомилися з виставковими стендами всіх закладів освіти, придбали новинки педагогічної преси від фахових видавництв, взяли участь у майстер-класах Чернігівської , Харківської , Дніпропетровської областей та стали учасниками науково-практичної конференції «Сучасна українська школа: стан і перспективи розвитку», яку проводив Ляшенко О.І., академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України та Топузов О.М., директор Інституту педагогіки НАПН України.

Підтримуємо дружні зв’язки .

   27 листопада до гімназії завітала делегація з спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №15 м.Києва Голосіївського району, з метою поновлення Угоди про співпрацю. Директори з Козельця – Павленко Людмила Іванівна та Києва – Чухно Тетяна Трохимівна підписали Угоду, зміст якої передбачає обмін педагогічним досвідом з метою покращення навчально-виховного процесу, обмін групами  педагогів та учнів для участі у спільних заходах.

У гостях на Дні народженні!

 20-літній ювілей всеукраїнського журналу «Справи сімейні»

18 грудня 2014 року директор гімназії – Людмила Павленко, керівник літературної студії «Паростки» - Ірина Чолован, учениці 8 класу – Закревська Анастасія та Огірчук Дар’я відвідали Український фонд культури в Києві. Цього дня там зібралось багато творчих людей, щоб привітати всеукраїнський журнал «Справи сімейні» з 20-літнім ювілеєм. Вчителі та учні гімназії є постійними дописувачами цього видання: педагоги друкують свої розробки виховних заходів та уроків, а учні – прозові та поетичні твори. З журналом гімназію об’єднує давня дружба. На святі обидві сторони ще раз підтвердили своє бажання й надалі творчо співпрацювати.

Семінар-презентація практико зорієнтованого посібника «Інноваційні пріоритети розвитку гімназії»   у гімназії №32 «Успіх» Печерського району м.Києва

10 грудня 2014 року у гімназії №32 «Успіх» Печерського району м.Києва відбувся семінар-презентація практико зорієнтованого посібника «Інноваційні пріоритети розвитку гімназії». Ця книга вийшла у світ завдяки плідній творчій співпраці учителів педагогічного колективу гімназії та провідних вчених інститутів психології  ім. Г.С. Костюка, педагогіки й професійно-технічної освіти НАПН України,  науковців Київського національного лінгвістичного університету.

 

На урочистостях були присутні заступник голови Печерської РДА Невмержицький А.В., в.о. начальника управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  Наєнко О.В.,  директор Козелецької гімназії №1 Чернігівської області Павленко Л.І., заступник директора Козелецької гімназії №1 з виховної роботи Пенська І.В. , викладачі кафедри  державного управління освітою  Інституту суспільства Київського університету ім. Б. Грінченка, представники районного методичного центру на чолі з Шеверьовою О.В., директори шкіл, батьки, учні.

 

«Хто володіє інноваціями, той володіє світом та його майбутнім» - стратегічний дороговказ гімназії №32 «Успіх», яка славиться сильним згуртованим колективом у якому учитель – це друг і наставник , справедливий та мудрий порадник», а батьки однодумці»- цими словами відкрила семінар – презентацію директор гімназії Чумак С.В. На семінарі автори наукових статей, що увійшли до посібника, обговорювали проблеми розвитку гімназійної освіти у сучасних умовах. У даному посібнику вміщені статті директора Козелецької гімназії №1 Павленко Л.І., заступника з виховної роботи Пенської І.В. і вчителя хімії та біології Щербини В.С.

Співпраця

 

Ми тісно співпрацюємо з гімназією №32 Печерського району м.Києва, вчителі обох навчальних закладів постійно беруть участь у спільних педагогічних читаннях, фестивалях творчих ідей, предметних тижнях , засіданнях творчих груп та методоб'єднань. Підписані і діють угоди з 10 вищими навчальними закладами області та України.
Вчителі Козелецької гімназії також вивчають досвід своїх закордонних колег. Так у 2006 році між Козелецькою гімназією та гімназією м.Сауе (Естонія) був підписаний договір про творчу співпрацю педагогічного та учнівського колективів. Щороку естонські колеги прибувають в Україну, щоб поділитись своїми здобутками, а педагогічні делегації з Козельця теж вивчали досвід найкращих навчальних закладів Естонії. Вже двічі Таллін відвідали й учні Козелецької гімназії, а естонські гімназисти також восени п’ять днів навчались і жили в Козельці. І ось уже на початку жовтня цього року знову учнів з Естонії чекають у стінах нашого навчального закладу.
Детальніше опрацювавши результати цієї співпраці , з ініціативи директора Козелецької гімназії, у січні 2010 року подібні угоди були підписані між закладами освіти нового типу Козелецького району та Естонії.









 
 
 
У рамках цієї співпраці у серпні 2010 року ми приймали вчительську делегацію із 30 осіб Сауеської гімназії , наших партнерів, а також із гімназії м.Турбо (Естонія), які протягом п’яти днів перебували в Україні і ознайомлювались із системою роботи гімназії, району і в цілому системою здобуття повної загальної середньої освіти в Україні.









 
 
 
Крім того цей візит був важливим тим, що серед гостей була директор Гельсінської експериментальної школи ( Фінляндія), яка виявила особливий інтерес до роботи Козелецької гімназії і запропонувала зустрітись вже так би мовити на їхній території для обговорення укладання угод про творчу співпрацю між навчальними закладами м.Гельсінки ( Фінляндія), Стокгольм (Швеція) та Козелецькою гімназієї №1.Тому на початок осені планується візит дирекції нашого навчального закладу за кордон , мета якого буде продовження реалізації основних напрямків співпраці між педагогічними колективами України, Естонії та Фінляндії, згідно діючих угод, а також розробка та підписання спільних програм, спрямованих на підвищення ефективності патріотичного, естетичного, екологічного виховання учнів.











 

 

 

Крім цього у жовтні минулого навчального року нашу гімназію з робочим візитом відвідала і делегація з Японії, що познайомилась із системою навчально-виховного процесу, методами роботи з обдарованими дітьми, а також з учнями початкових класів.

Я розповіла лише про частину того, що ми робимо в гімназії, Але я думаю , що всі прекрасно розуміють, що за цими успіхами стоять важкі місяці, дні , годити тяжкої наполегливої праці всього колективу гімназії. Хто виявив особливу цікавість до роботи гімназії запрошуємо відвідати нас, ми щиро будемо раді приймати колег у стінах нашого навчального закладу, двері якого завжди відкриті для щирих, гарних, добрих людей, майстрів своєї справи.











 

Заступник директор
з навчально-виховної роботи
Л.І.Павленко

Рахівник відвідувань сайту:

bottom of page